Postapokaliptyczna gra przeglądarkowa

Under

Postapokaliptyczna gra przeglądarkowa

Opis gry

Under jest polską, niezależną grą online, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, pod powierzchnią zniszczonej planety. Tutaj przebywa cała reszta cywilizacji, której istnienie wydaje się być jednak niepewne. Podobno ludzkości nie da się już uratować.

Gra jest próbą opowiedzenia historii i wprowadzenia gracza w świat, w którym będzie musiał odnaleźć swoją ścieżkę. Neutralną wobec toczącego się konfliktu, lub agresywną.
Będzie mógł poświęcić się ekonomii lub zadbać o to, aby inni zarabiali dla niego, bezlitośnie grabiąc ich z dobytku. Zdobyte surowce przeznaczy na budowę swojego imperium, kupno przedmiotów lub na planowanie wypraw w głąb tuneli, dbając o dostosowanie ekwipunku do najbardziej wymagających z nich.

Under jest regularnie rozbudowywane dzięki sugestiom graczy jak i zaangażowaniu twórcy, który stara się zapewnić najlepszą jakość rozrywki.

Spróbuj – być może pierwsze wejście w ciemny tunel wypełniony mutantami wystarczy, abyś już nigdy nie wyszedł na zewnątrz.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Ponieważ każdy gracz ma wpływ na obecną i przyszłą formę gry, a opinie graczy są brane pod uwagę. Ponadto w grze istnieje możliwość rozwoju postaci na dowolny sposób. Jedna ścieżka nie jest narzucona - sam wybierzesz taktykę i sposób na to, aby zostać najlepszym graczem.

Adres gry: undergame.pl

Daj punkt dla gry: